materiał

ARTYKUŁY

Garażowy warsztat – co kupić

Narzędzie wielofunkcyjne FOT 180
Author: Proma Polska
Source: Proma Polska
Tego podstawowego przyrządu raczej nie trzeba wam opisywać. Warto nabyć młotek z gumową rękojeścią, dzięki czemu nie wyśliźnie się z ręki w czasie operowania. Zawsze w lokum trzeba mieć wielki zapas gwoździ wszelkiego gatunku. Na początek recenzja gry Wolf Among Us, pięcioodcinkowa gra-serial, która została zrealizowana przez studio TellTale Games. Tak, to ta sama ekipa, która jest odpowiedzialna za stworzenie kultowego The Walking Dead.

Dlaczego współczesny dorobek techniki jest ogromny?

technologia
Author: William Ward
Source: http://www.flickr.com
Zajmuje się on między innymi obróbką plastyczną. Opiera się ona na wywieraniu narzędziem na obrabiany materiał ucisku, który przekracza jego granicę plastyczności. Ma to na celu trwałą przemianę struktury oraz rozmiarów przetwarzanego przedmiotu. Proces ten może odbywać się w warunkach na gorąco, na pół gorąco albo na zimno. Najczęściej używanymi tutaj urządzeniami są prasy.

Przemieszczanie rzeczy w hali

magazyn
Source: http://sxc.hu/
Magazyn to przydatna rzecz. W zależności od tego, co ma być w nich przechowywane, czasu magazynowania towarów, i rotacji zapasów w magazynie, powinno się trafnie dobrać wyposażenie magazynu. Elementarnym wyposażeniem magazynu są urządzenia do składowania, środki transportu magazynowego i pomocnicze urządzenia magazynowe. Skupmy się przede wszystkim na tych pierwszych, która jest zmartwieniem każdego dyspozytora magazynu. Wśród pierwszej kategorii możemy wyróżnić takie elementy jak np. regały.