Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/stormlakemachine.com/includes/menu.inc).

Polska - Rosja, Ukraina

ARTYKUŁY

Kreml
Author: Jean & Nathalie
Source: http://www.flickr.com
Wraz z naszym podróżowaniem do boju ruszyły samochody – większe, mniejsze, ale przede wszystkim te, w których nie siedzą żądni przygód wycieczkowicze, lecz pracujący ciężko kierowcy TIR-ów i innych nieco mniejszych pojazdów. Wspaniale rozwijał się handel, a także zacieśniały się stosunki kulturalne. Przecież jesteśmy narodami słowiańskimi, o identycznym temperamencie. Posiadamy wspólne korzenie, obyczaje i ludowe przysłowia.

Tego typu więzi nie da się tak łatwo przerwać, choćby nasi zwierzchnicy bardzo się o to starali. Oczywiście wszystko jest możliwe. Właściwie wszystko można przetransportować wszędzie, czasami po prostu lepiej jest wybrać odmienny sposób transportu niż ciężarówką po drogach. Jedną z możliwości jest spedycja kolejowa.

Doskonale zdaje egzamin także na terenie Polski. Gdy chcemy przetransportować coś niedaleko, do naszych sąsiadów - Czech czy Niemiec, kolej jest świetnym wyjściem. W szczególności jeśli planujemy transportować coś bardzo ciężkiego albo o sporych gabarytach. W takiej sytuacji przewóz po drogach może być zwyczajnie bardzo trudny albo wręcz niemożliwy.

Jeżdżą do odległych krajów, jeśli na zachód to spotykają kumpli z Anglii, Francji czy Hiszpanii, inaczej przedstawia się sytuacja na Wschodzie Europy, tam nikt z Zachodu nie chce jechać tłumacząc, że język obcy, obce zwyczaje i tradycje, a do tego niebezpieczeństwa. Z tego też względu nasze przedsiębiorstwa przewozowe transportują ładunki na Wschód, dzięki temu przyjmują większość zleceń, których firmy z Europy Zachodniej nie chcą się podjąć.
Zespół autobusów
Author: Jeff Attaway
Source: http://www.flickr.com
Kierowca TIR-a zarobi naprawdę nieźle, ale wykonuje tym samym bardzo męczącą pracę. Nieustannie się jest w trasie, śpi się w aucie, stając na stacjach benzynowych lub na specjalnych postojach.

Je się niezdrowo, ciągle jest w innym miejscu, więc odnalezienie punktu odniesienia nie jest łatwe, a takim miejscem jest dom. Ale życie nie opiera się tylko na zarabianiu. Niezwykle często jeździmy w te strony na wakacje. Obecnie niezmiernie popularne są urlopy na Krymie. Powstało mnóstwo agencji turystycznych, które zapewnią nie tylko transport, ale także niesamowite atrakcje i dobre warunki noclegowe na miejscu. Wakacje w Odessie z pewnością mogą nam dostarczyć wielu cudownych przygód.