kampania

ARTYKUŁY

Sterowniki, falowniki, zasilacze - dowiedz się czego potrzebujesz

zasilacze i falowniki
Author: silentworks.pl
Source: silentworks.pl
Szerokie zastosowanie praktycznie we wszystkich gałęziach przemysłu mają pompy zębate. Główną gałęzią przemysłu, która je wykorzystuje, jest transport. Najczęściej bardzo dobrze sprawdzają się one tam, gdzie przewożone są produkty o wysokim stopniu lepkości. Prosta konstrukcja oraz duża niezawodność sprawiają, że pompy zębate są stosowane na szeroka skalę. Przykład – sterowniki.

Interesująca praca w automatyce przemysłowej

czujniki przepływu
Author: HEMMERSBACH
Młodzi ludzie zaliczają uczelnię, gdyż są przepychani na wyższe lata. Tytuł magistra przeradza się w marny kwitek, zdobyty dzięki obniżonym standardom i ściąganiu. Można stwierdzić, że jest to kluczowy powód znacznego bezrobocia młodych. Idealnym przykładem może być tutaj automatyka przemysłowa.

Automatyk – przyszłościowy zawód

sklep automatyki w tym agregat hydrauliczny
Author: sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Wiążąca się ściśle z inżynierią automatyka (więcej na: E-automatyka - www.e-automatyka.eu) to niesamowity dział. Dzięki niesionym przez nią możliwościom istnieje szansa wprowadzenia wielu nowości w przemyśle i nie tylko. Najszybciej rozwijający się odłam automatyki pozwala na przyspieszanie szeroko pojętych procesów technologicznych. Ma to duży wpływ na postęp całej gospodarki, więc usystematyzowanie oraz aktualne nowości są tak szczególnie istotne dla automatyki.