monitoring

ARTYKUŁY

Życie ekologiczne, czyli zadbajmy o planetę

transport
Author: TSH Polmar
Source: TSH Polmar
Są sprawy niecierpiące zwłoki, słowa niezbędne do otwarcia wszystkich drzwi, wyrwania tych, które dają solidny opór, są problemy, których waga jest znacznie większa od wszystkiego i nieporównywalne do niczego radości. Są osoby najważniejsze, których nie da się podrobić i zastąpić. Jakie to słowa, jakie problemy, jakie osoby? Co jest ważne? Dla każdego coś innego, jednakże da się wyszukać kilka wspólnych punktów na nieskończonej mapie marzeń każdego człowieka.

Fascynujący serwis logistyczny dla miłośników

Author: maohamed.shaaz
Termin logistyka pierwotnie używany był w obrębie wojskowości. Intensyfikacja gospodarcza i globalizacja w XX wieku przywiodły do upowszechnienia się tego zagadnienia w innych obszarach takich jak dystrybucja, sprzedaż, produkcja, magazynowanie, |transport oraz zarządzanie i inżynieria wyrobów gotowych. Każde wydarzenie promowane jest za pomocą różnego typu marketingowych narzędzi internetowych. Nic zatem dziwnego, że i logistyka znalazła w Internecie własne miejsce. I to więcej niż jedno.

Interesująca praca w automatyce przemysłowej

czujniki przepływu
Author: HEMMERSBACH
Młodzi ludzie zaliczają uczelnię, gdyż są przepychani na wyższe lata. Tytuł magistra przeradza się w marny kwitek, zdobyty dzięki obniżonym standardom i ściąganiu. Można stwierdzić, że jest to kluczowy powód znacznego bezrobocia młodych. Idealnym przykładem może być tutaj automatyka przemysłowa.

Transport leków, które muszą być transportowane w specjalnie niskich temperaturach

leki
Author: Health Gauge
Source: http://www.flickr.com
Gdy słyszysz coś o temperaturze najczęściej zbywasz to z obojętnością, kiedy akurat nie interesują cię prognozy dotyczące pogody podczas urlopu czy rodzinnego pikniku pod chmurką, zaplanowanego od kilku tygodni. Na co dzień, bowiem nie śledzisz z zapartym tchem zewnętrznych zjawisk atmosferycznych, nie siedzisz w Internecie śledząc burzę, nie zapisujesz poziomu wód w rzekach. Wyobraź sobie jednak, że istnieją takie osoby, co więcej, prowadzą własne badania w tym zakresie.